top of page

Služby

Nabízíme široký výběr z oblasti zvukové tvorby a zpracování zvuku!

Recording

Ať už potřebujete nahrát CD nebo zazanamenat hlas, se vším si poradíme. Nově jsme i mobilní, přijedem nahrát zvuk k Vám! Nahrajeme hudbu, mluvené slovo, filmový zvuk, koncert do stop...

Mixing

Máte již nahrané zvukové stopy a hledáte někoho kdo by Vám je zmixoval, jsme tu pro Vás! Při míchání se snažíme co nejvíce využít výhod digitálního a analogového světa! Editace provádíme digitálně, konečnou ekvalizaci a summing analogově! Invididuální přístup, analogový mixážní pult, producentská invence!

Mastering

Matering je už třešnička na dortu celé nahrávky. Kvalitní mastering umožní prosadit Vaši skladbu mezi konkurenčími nahrávkami. Masterujeme pro různé platformy a dodržujeme předepsaná pravidla. (YouTube, Spotify... ) U nás máte možnost volby mezi levnějším digitálním masteringem a dražším analogovým.

Live Sound

Co je Fun Wave Live Sound? Máme k dispozici kvalitní PA a ozvučíme Vaši kulturní akci! Profesionální vybavení a přístup. Již jsme zvučili např. VelasFest, firemní večírek DAIKIN, Vaňkovla Fest, koncerty  v Brněnském planetáriu. Možnost záznamu koncertu do stop! Více ZDE!

Fun Wave DEMO

Fun Wave DEMO? Máte kapelu, potřebujete nahrávky aby Vás třeba vzali v létě na fesťák a poslat nahrávku z mobilu je ostuda? Zároveň nemáte zrovna 20 000Kč na natočení EP? Přijedem k vám do zkušebny a společnými silami vytvoříme Vaše DEMO! Více v sekci ukázky

Fun Wave Production

Potřebujete vytvořit hudbu na míru? Neváhejte nás kontaktovat! Poradíme si se vším od folku po elektroniku, seženem kvalitní muzikanty (JAMU Brno, Konzervatoř... ) Možnost Vámi zasahovat v průběhu zvukové tvorby. Více v sekci ukázky

revox.jpg
editace.jpeg

Tape Saturation

Do konce 80. let byl hudba zaznamenáváná pouze na magnetofonový pás. V dnešní době existuje několik digitáních simulací staurace magnetofonovým pásem, ale žádná z nich není zcela uspokojivá. Opravdová saturace magnetofonovým pásem přidá vyšší harmonické, prokreslí a prohřeje mix. Dozvukové efekty se pak stavájí hlubší a nízké frekvence prokreslenější a plnější. Používáme profesionální Švýcarský stroj ReVox MKII High Speed z 80.let, který je po kompletní generálce a repasi.

Editace

V moderní hudbě je základem dobré nahrávky rytmická přesnost a intonace. Díky digitálnímu zpracování zvuku jsme schopni tyto nepřesnosti opravit. Neintonuje Váš zpěv? Basa a bicí nehrájí tak úplně spolu? Nevadí i s tímto si dokážeme poradit, zašlete nám Vaše stopy. Cena se odvíjí od délky a složitosti editace.

reamp_edited.png
Teagler-750x400.jpg

FunWave Re-Amping

Slavné kytarové a baskytarové zvuky vznikly především díky průchodu signálu lampovým zesilovačem, reproduktorem atd. Nemáte možnost nahrát realný aparát? Nahrajte je do Hi-Z vstupu zvukové karty a pošlete nám je. Zároveň pošlete požadavky a představu o výsledném zvuku. Disponujeme kvalitními zesilovači a reproboxy (Marshall, Wem, Selmer, Echollete, Fender...)

Analog Tube Summing

Sečtení (Sumace) až 16 stereo kanálů Vašeho mixu s využitím kvalitních převodníků a lampového summingového mixpultu. Od digitálního sčítání se vyznačuje větší měkostí, šířkou stereo obrazu a výslednou hloubkou. Pokud máte zájem o analogový summing, tak stačí poslat výsledné stemy nebo stereogroupy vašeho mixu. S výsledným stereo mixem je možno dále analogově pracovat (masteringový lampový ekvalizér, kompresor, saturace páskem atd.)

bottom of page